Natječaj za smještaj i subvencije

Obavijest

Molimo sve brucoše i studente koji su se prijavili na Natječaj za smještaj i subvencije 2024./2025. da ne brinu što na www.scvz.unizg.hr/prijava-aai trenutno nema njihove prijave. Prijave će biti vidljive s objavom privremenih rezultata Natječaja najkasnije 12. kolovoza 2024. godine.

Domko - AI asistent za pomoć vezanu uz Natječaj za smještaj

U vrijeme natječaja za smještaj u studentski dom imamo veliki broj poziva i upita. Prije nego nas nazovete ili pošaljete mail molimo da pročitate Natječaj za dodjelu prava na subvencionirano stanovanje, Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje te Najčešća pitanja vezana uz natječaj koji su vam dostupni na ovim stranicama. Za vas smo pripremili i AI asistenta koji će vam pokušati pomoći i odgovoriti na vaša pitanja (ikona u donjem desnom kutu ove stranice). Imajte na umu da komunicirate s umjetnom inteligencijom koja vam može dati nepotpune ili, u rijetkim slučajevima, netočne odgovore, budući da je sustav u fazi razvoja. Odgovore koristite samo informativno, a ukoliko niste sigurni u točnost nazovite nas ili pošaljite upit mailom.

Objavljen natječaj za smještaj

Natječaj za subvencionirano stanovanje otvoren je do 24. srpnja 2024. godine.
Cijeli tekst Natječaja i natječajnu dokumentaciju za akademsku godinu 2024./2025. preuzmite ovdje:

Dokumentacija 2024-2025

(sve u jednoj zipanoj mapi), osim Obrasca A i Izjave o članovima kućanstva (u nastavku Obrasca A) koji se kreiraju putem web forme na linku niže.

Molimo vas da pažljivo pročitate i proučite svu preuzetu dokumentaciju (pravilnike, obrasce, pojašnjenja, odgovore na najčešća pitanja) s obzirom da se mijenjao Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava studenata u redovitom statusu na subvencionirano stanovanje.

Nakon toga obvezno kliknite na link za popunjavanje “Obrasca A” i popunite web formu.

Obrazac A:
Za popunjavanje obrasca A potrebno se prijaviti svojim elektroničkim identitetom (vlastitim AAI korisničkim računom – brucoši se prijavljuju s AAI korisničkim računom iz srednje škole) na adresi https://www.scvz.unizg.hr/prijava-aai .
Iznimno, ukoliko nemate AAI korisnički račun, obrazac A možete popuniti na adresi https://www.scvz.unizg.hr/prijava-noaai . Kod prve prijave kliknite na „Registracija“.

Nakon što popunite obrazac, obavezno ga ispišite, potpišite i pošaljite zajedno s ostalom dokumentacijom na adresu:

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
STUDENTSKI CENTAR U VARAŽDINU
(NATJEČAJ ZA SMJEŠTAJ)
Kralja Petra Krešimira IV. 42
42000 VARAŽDIN

Obavještavamo Vas da je Upravno vijeće donijelo Odluku o uplatnim cijenama smještaja za studente od 1. rujna 2024. godine.

Važna obavijest

U narednim danima bit će objavljen natječaj za subvencionirano stanovanje u akademskoj godini 2024./2025.

Studenti koji prije objave natječaja završavaju sa svim obvezama na visokim učilištima i nemaju potrebe vraćati se do jeseni u mjesto studiranja trebaju preuzeti obrazac B i osobno ga ovjeriti u referadi visokog učilišta prije odlaska iz mjesta studiranja. U zaglavlju obrasca piše na koje studente se odnosi pojedini obrazac.

„Brucoši“ tj. oni koji namjeravaju upisati neko od visokih učilišta u Varaždinu, Čakovcu, Koprivnici, Križevcima ili Bjelovaru mogu preuzeti obrazac C radi pravovremene ovjere u referadi srednje škole, a obrazac B1 koji se ovjerava na visokom učilištu prilikom upisa bit će dostupan kad se objavi natječaj za akademsku godinu 2024./2025.

Obrazac B2

Obrazac B3