Vidra – portal za provedbu studentskih natječaja

Zaživjela je Vidra! Portal za provedbu studentskih natječaja kojeg je napravio Sveučilišni računski centar – Srce. Novi sustav zamišljen je da organizacijama kao što su Ministarstvo znanosti i obrazovanja, studentski centri, sveučilišta, jedinice lokalne samouprave, omogući provedbu neovisnih studentskih natječaja u svrhu dodjele neke subvencije ili nagrade.

Prednost Vidre je što studenti sada na jednom mjestu mogu vidjeti sve natječaje, lakše se prijaviti na natječaje jer je Vidra spojena s drugim sustavima iz kojih može povući potrebne podatke.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je prvi natječaj u Vidri – natječaj za dodjelu novčane potpore za pokriće dijela troškova prijevoza za studente s invaliditetom.
Sveučilišni računski centar dalje razvija sustav te daje tehničku i korisničku podršku sustavu Vidra.

VIDRA

Vidra portal Srca