Subvencioniranje troškova stanovanja – ponovljeni poziv

Studentski centar Varaždin će svim studentima koji su se prijavili na Natječaj za dodjelu prava na subvencionirano stanovanje redovitih studenata u studentskim domovima Studentskog centra Varaždin i redovitih studenata smještenih kod privatnih stanodavaca u Čakovcu, Koprivnici, Križevcima i Bjelovaru u akademskoj godini 2022./2023. i ispunili uvjete propisane Pravilnikom o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje (NN, br. 63/19.), a nisu ostvarili pravo na  subvencionirano stanovanje do 23.12.2022. i nije im isplaćena jednokratna subvenciju u iznosu od 248,86 eura (1.875,00 kn) po studentu (po prvom pozivu), poslati mail s pozivom da popune i potpišu dostavljenu izjavu i pošalju potvrdu o redovitom studiranju kako bi ostvarili pravo na jednokratnu subvenciju.

Financijska sredstva je osigurao Središnji državni ured za demografiju i mlade.