Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras posjetio Studentski centar Varaždin

U ponedjeljak 29. kolovoza u ranijim prijepodnevnim satima Studentski centar Varaždin posjetio je rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras u pratnji prorektorice za studente, studije i upravljanje kvalitetom prof.dr.sc Ivane Čuković-Bagić, rektora Sveučilišta sjever prof. dr. sc. Marina Milkovića te prorektora za financije i opće poslove Sveučilišta sjever prof. dr. sc. Gorana Kozine.

Tom prilikom ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš upoznao je uvažene goste sa trenutnom situacijom i stanjem radova na gradilištu projekta Sveučilišni kampus Varaždin, faza III – Studentski dom s pratećim sadržajima te je obećao da će radovi biti dovršeni u ugovorenom roku

FOTO ARHIVA