Priznanje za promoviranje, projektiranje i gradnju prema principima zelene gradnje

Dana 7.prosinca 2017. godine u Zagrebu na svečanosti HSZGa (Hrvatski savjet za zelenu gradnju), HUECa (Hrvatska udruga energetskih certifikatora) te HUPFASa (Hrvatska udruga proizvođača toplinsko-fasadnih sustava) dodijeljeno je priznanje projektu Studentski dom Varaždin u kategoriji – GREEN PROJEKTI OBRAZOVNOG SEKTORA za promoviranje, projektiranje i gradnju prema principima zelene gradnje.

Priznanje je u ime Studentskog centra Varaždin preuzeo ravnatelj centra Nenad Milijaš u prisustvu prorektora Zagrebačkog sveučilišta Miljenka Šimprage te članica Projektnog tima Martine Cvitanović i Silvane Čubrić te projektanata Vedrana Pedišića i Ericka Velasca Farrera.

Priznanje u kategoriji GREEN ARHITEKTI za izniman doprinos u projektiranju zgrada prema principima zelene gradnje su također primili arhitekti novog studentskog doma Vedran Pedišić te Erick Velasco Farrera (SANGRAD+AVP).

FOTO ARHIVA