Press konferencija

U srijedu, 5.7. na terasi Studentskog restorana održana je press konferencija na kojoj je ravnatelj SC u Varaždinu Nenad Milijaš informirao varaždinske novinare o studentskim projektima koje je financirao SC kroz akademsku godinu 2022/23., o ulaganjima za poboljšanje kvalitete života studenata, zatim o investicijama i ljetnim radovima u studentskom domu A, hostelskoj ljetnoj sezoni te velikoj i raznolikoj ponudi ljetnih studentskih poslova u Student servisu. O radu Studentskog odbora, osmišljavanju studentskih projekata i njihovoj provedbi, novinare je informirao Arno Dalmatinac, predsjednik Studentskog odbora SC u Varaždinu.

SC Varaždin promijenio je naziv u SC u Varaždinu, adresu sjedišta SCV koja je sada Ulica kralja Petra Krešimira IV. 42 obzirom da se ulaz u novi dom nalazi u toj ulici dok stari dom i restoran gledaju na ulicu Julija Merlića 9. Slijedom promjena redizajniran je i novi logotip.