Press konferencija o digitalnom potpisu i digitalnoj Iksici

U Student servisu Varaždin danas je održana Press konferencija na kojoj su predstavljene dvije nove usluge koje studentima nudi varaždinski Studentski centar:

• digitalno potpisivanje e-Ugovora Student servisa putem aplikacije Certilia MobileID i
  • identifikaciju digitalnom Iksicom u studentskom restoranu (Iksica na mobitelu).

Kako bi studenti mogli koristiti navedene nove usluge trebaju aktivirati svoju e-Osobnu i aplikaciju Certilia MobileID. Oboje, uz pomoć djelatnika varaždinske PU studenti su mogli obaviti ovaj tjedan u Student servisu, a mogu to učiniti i sutra u vremenu od 9 do 13 sati.

Zahvaljujemo Agenciji za za komercijalnu djelatnost (CertiliaMobileID) na profesionalnoj suradnji i novinarima koji su prisustvovali ovom predstavljanju noviteta u varaždinskom SC-u.