Ljetni radovi u studenskom domu

I ove godine, dok su studenti na ljetnom odmoru, Studentski centar u Varaždinu uvodi novi sustav grijanja i hlađenja na obnovljive izvore energije u prizemlju studentskog doma A (starom domu) nakon što je isti zahvat već napravljen na preostala dva kata ovog starog zdanja. Nastavno na radove izvedene tijekom prošlog ljeta dovršeno je postavljanje LED rasvjete u cijelom objektu, a zamijenjeni su krovni prozori, laminati kao i madraci.

Kako bi cijeli Studentski centar uređen i osvježen dočekao svoje stanare i brucoše u rujnu na početku akademske godine 2023/24., obavljaju se i ostali ljetni, već uobičajeni poslovi na održavanju interijera studentskih domova i restorana od lakiranja parketa, farbanja zidova i generalnog čišćenja, pa do uređenja okoliša, solarnih klupa, zelenih i sportskih površina.