Aktivirajte e-Osobnu u Student servisu Varaždin

U suradnji s AKD-om, Studentski centar u Varaždinu postavit će u Student servisu u utorak, 17.10. mobilni kiosk koji će se u narednim danima moći koristiti za aktivaciju e-Osobne iskaznice i mobilne aplikacije Certilia.

Za postupak aktivacije potrebno je ponijeti važeću osobnu iskaznicu s čipom, mobitel (za aktivaciju mobilne aplikacije Certilia) te PIN omotnicu (registracijski podaci koje je izdala policijska uprava).

Bez odlaska u policijsku postaju i bez čekanja na šalteru možete aktivirati svoju e-Osobnu iskaznicu te preko platforme e-Građani, uz najvišu razinu sigurnosti, koristiti više od 100 usluga kao što su npr.

• elektroničko izdavanje i potpisivanje studentskih ugovora
  • predaja zahtjeva za putovnicu i vozačku dozvolu
  • usluge iz područja zdravstvenog sustava e-Zdravlje i izdavanje EU zdravstvene iskaznice
  • najava putovanja sa digitalnom putnom vjerodajnicom