Škola medijske kulture Dr. Ante Peterlić

vizual Škole medijske kulture Ante Peterlić

Petu godinu zaredom, Varaždin je domaćin Škole medijske kulture Dr. Ante Peterlić koja priprema svoje polaznike – nastavnike, studente, učenike i druge zainteresirane građane – za samostalno kreativno bavljenje filmom i kritički odnos prema filmu i drugim audiovizualnim sadržajima.

Studentskom centru Varaždin čast je i ovu petu godinu pružiti adekvatne prostore za rad, predavanja, snimanja, druženje i odmaranje kreativcima Škole medijske kulture i to u prostorima novog studentskog doma.

110 polaznika, dva medijska stupnja, 11 radionica, projekcije filmova i pregršt divnih druženja, zato popratite njihov rad sljedećih 10 dana na facebook stranici Škola medijske kulture Dr. Ante Peterlić 🎬 ili facebook stranici SC Varaždin.

Povratak
SCVZ Menu