Članovi Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu u razgledu SC Varaždin

Članovi Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu posjetili su Studentski centar Varaždin upoznajući se s ponuđenim sadržajima Centra i kvalitetom studentskog života. Osim razgleda novog studentskog doma koji pruža visoku kvalitetu smještaja za studente, od moderno opremljenih soba do dostupnosti i praktičnosti učionica, dnevnih boravaka i kuhinja, članovi Zbora razgledali su i ostale funkcionalne sadržaje koje nudi varaždinski SC svojim stanarima. Uz već poznati studentski restoran i student servis, razgledali su samouslužnu praonicu rublja, studentsku ambulantu, studentski klub te vanjske sportsko rekreacijske sadržaje i već dobro poznati Gym u “starom” studentskom domu.

Vjerujemo da će primjeri dobre prakse SC Varaždin biti poticaj za podizanje kvalitete studentskog života i u drugim sredinama i gradovima.

FOTO ARHIVA