4. Sportske igre studenata SZ HR

U petak, 27.5.2022. u Koprivnici su održane 4. SPORTSKE IGRE STUDENATA SJEVEROZAPADNE HRVATSKE , ove godine u organizaciji Sveučilišta Sjever.

Na Igrama su sudjelovali studenti Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta Sjever, Učiteljskog fakulteta – Odsjeka Čakovec, Visokog gospodarskog učilišta u Križevcima i Veleučilišta u Bjelovaru, a natjecali su se u malom nogometu, odbojci, košarci, badmintonu, stolnom tenisu i šahu. Cilj ovogodišnjih Igara bio je prikupljanje sredstava za izgradnju Work-out Parka u sklopu sveučilišnog kampusa Sveučilišta Sjever u Koprivnici.

Sportske igre studenata SZ HR i ove je godine sufinancirao SC Varaždin u sklopu godišnjih potpora studentskim projektima, a djelić vesele atmosfere na Igrama pogledajte na fotografijama studentica volonterki Jelene Dodig, Marije Barcanec i Petre Bezbradice.

Povratak
SCVZ Menu