Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja

12.08.2019
Objavljeni su privremeni rezultati natječaja za smještaj studenata i subvencije u akademskoj godini 2019./2020.
Sve informacije i rezultate pogledajte OVDJE.

CroVolley Odbojkaški kamp 2019. u Varaždinu

27.07.2019
Od 20. do 26.7. u Areni Varaždin održan je CroVolley Odbojkaški kamp čijih je 260 polaznika iz cijele Hrvatske bilo smješteno u Studentskom centru Varaždin. Na stranicama CroVolley odbojkaškog kampa pogledajte atmosferu i rezultate natjecanja mladih odbojkaša.

Raspisan Natječaj za subvencionirano stanovanje studenata u ak. god. 2019./2020.

28.06.2019

Danas je otvoren Natječaj za dodjelu prava na subvencionirano stanovanje  redovitih studenata u studentske domove u Varaždinu i redovitih studenata smještenih kod privatnih stanodavaca u Čakovcu, Križevcima, Koprivnici i Bjelovaru u akademskoj  godini 2019./2020.  Natječaj je otvoren do 25.07.2019. godine.
Molimo studente da pažljivo pročitaju i prouče svu natječajnu dokumentaciju.

Detaljnije informacije o Natječaju nalaze se OVDJE.

Važna obavijest

13.06.2019
Studentski centar Varaždin je javni naručitelj koji je temeljem čl. 1. st.3. Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (N.N. br. 94/18) obvezan zaprimati eRačune od 01. srpnja 2019. g.

Informacijski posrednik je FINA.

Molimo dostavu eRačuna posredstvom FINA servisa.
Adresa za slanje računa je: eracun@scvz.hr

Roštiljada 2019.

10.06.2019
Na ovogodišnjoj tradicionalnoj Roštiljadi Studentskog doma u Varaždinu sudjelovalo je velik broj studenata koji su se natjecali u raznim sportsko - rekreativnim disciplinama.

3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

10.05.2019
U petak, 10. svibnja u organizaciji Studentskog zbora Visokoga gospodarskog učilišta u Križevcima i pokroviteljstvom Studentskog centra Varaždin, održane su 3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske. Studentice i studenti natjecali

Objavljeni rezultati po pozivu za potpore

15.04.2019
U rubrici Potpore objavljeni su rezultati za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima, a odnose se na prvo razdoblje Poziva.

Otvoren Studentski restoran MEV Čakovec

26.03.2019
Na svečanosti kojoj su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec sa zamjenicom Sandrom Herman, dekanica doc. dr. sc. Nevenka Breslauer, profesor Branimir Magdalenić, ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš, djelatnici MEV-a, studenti te ostali uvaženi gosti, otvoren je Studentski restoran MEV sa subvencioniranom prehranom.

Gosti Sveučilišta u Zagrebu u posjetu SC Varaždin

21.03.2019
U sklopu Erasmus+ međunarodnog tjedna kojeg je organizirao središnji Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, gosti iz cijelog svijeta posjetili su i Fakultet organizacije i informatike te Studentski centar Varaždin. Razgledali su cijeli kompleks Studentskog centra i izrazili oduševljenje

Vedran Bađun "Amazona - prekrasan pakao"