Rezultati izbora za Studentski odbor Studentskog centra Varaždin

18.10.2019
Rezultati izbora za Studentski odbor Studentskog centra Varaždin održanih dana 17. listopada 2019. godine dostupni su OVDJE.

Univerza v Mariboru u razgledu SC Varaždin

16.10.2019
Kolege s Univerze v Mariboru razgledali su varaždinski Studentski centar te posebice novi studentski dom obzirom da su u tijeku aplikacije za sredstva EU u svrhu poboljšanja standarda života studenata u Mariboru.

Izbori za Studentski odbor

16.10.2019
Izbori za Studentski odbor održat će se 17. listopada od 07:00 do 21:00 sati na poveznici: OVDJE.
Stanari studentskih domova moći će glasovati za novi Studentski odbor Studentskog centra Varaždin.
Listu kandidata možete vidjeti OVDJE.

Humanitarna utrka grada anđela

12.10.2019
U organizaciji Atletskog kluba Varaždin, Grada Varaždin i Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina u subotu 12. listopada održana je izuteno posjećena 1. humanitarna utrka grada anđela, za Ivana Kišića, oboljelog od cerebralne paralize. Utrci je prisustvovalo preko 450 trkača, a Studentski centar Varaždin dočekao ih je na cilju s finim punjenim klipićima. Dio krasne atmosfere s ovog događanja možete pogledati u galeriji slika.

Koncert za početak akademske godine

11.10.2019
U petak, 1. listopada održan je koncert grupe JamIT iz Varaždina u dvorištu Studentskog centra Varaždin, a povodom početka akademske godine. Koncert su organizirali studentski zborovi učilišta uz financijsku potporu SC Varaždin.

1. Humanitarna utrka grada anđela

10.10.2019
​Ove subote, 12.10.2019. u 10 sati sudjelujte u 1. Humanitarnoj utrci grada anđela! AK Varaždin u suradnji s Gradom Varaždinom i Zajednicom sportskih udruga grada Varaždina organizira ovu humanitarnu utrku za Ivana Kišića, mladića iz Hraščice koji boluje od cerebralne paralize. Trasa utrke kreće se gradskim ulicama u ukupnoj dužini od 4,85 km, a startnina iznosi 50 kn. Start i finiš su na Kapucinskom trgu gdje vas očekuje okrijepa Studentskog restorana. Više o utrci na Facebook stranici Grada Varaždina

Obavijest o održavanju izbora za Studentski odbor

10.10.2019
Početkom svake akademske godine studenti, koji su smješteni temeljem natječaja u studentske domove Studentskog centra Varaždin, odabiru svoje predstavnike u Studentski odbor Studentskog centra Varaždin. OVDJE pogledajte sve informacije o održavanju izbora.

Šah u Studentskom centru Varaždin

01.10.2019
​Studentski centar Varaždin ove akademske godine svoje studente-stanare iznenadio je s velikim šahom u središnjem dvorištu Centra. Studentima je tako zaželio s(p)retnu godinu na fakultetu i šah-mat u njihovu korist.

Nova akademska godina 2019./20.

23.09.2019
Na pragu smo nove akademske godine, a s njom u varaždinske studentske domove dolaze nova lica, brucoši naši friški stanari, a nakon dugog toplog ljeta vraćaju se i naši "stari" prijatelji. Dobrodošli i s(p)retno!

5. rođendan Studentskog restorana

03.09.2019
S posebnim ponosom zaposlenici Studentskog centra Varaždin obilježili su pet godina postojanja varaždinskog Studentskog restorana. Uz fini zalogaj torte poželjeli su mu još puno dobrih godina!

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin