Univerza v Mariboru u razgledu SC Varaždin

16.10.2019
Kolege s Univerze v Mariboru razgledali su varaždinski Studentski centar te posebice novi studentski dom obzirom da su u tijeku aplikacije za sredstva EU u svrhu poboljšanja standarda života studenata u Mariboru.

Varaždin for European Youth Capital 2022 i Chez 186

26.08.2019
Suradnjom asocijacije mladih Varaždin for European Youth Capital 2022 i jednog od najproduktivnijih umjetnika suvremene hrvatske graffiti scene Chez 186, Studentski centar Varaždin bogatiji je za još jedno street art djelo.

Škola medijske kulture dr. Ante Peterlić

22.08.2019
Škola medijske kulture dr. Ante Peterlić je desetodnevni obrazovni program namijenjen nastavnicima koji u okviru nastave hrvatskoga jezika i izborne nastave provode nastavni program medijske kulture, odgajateljima u predškolskim ustanovama, kao i voditeljima filmskih i videodružina. ...

CroVolley Odbojkaški kamp 2019. u Varaždinu

27.07.2019
Od 20. do 26.7. u Areni Varaždin održan je CroVolley Odbojkaški kamp čijih je 260 polaznika iz cijele Hrvatske bilo smješteno u Studentskom centru Varaždin. Na stranicama CroVolley odbojkaškog kampa pogledajte atmosferu i rezultate natjecanja mladih odbojkaša.

Gosti Sveučilišta u Zagrebu u posjetu SC Varaždin

21.03.2019
U sklopu Erasmus+ međunarodnog tjedna kojeg je organizirao središnji Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, gosti iz cijelog svijeta posjetili su i Fakultet organizacije i informatike te Studentski centar Varaždin. Razgledali su cijeli kompleks Studentskog centra i izrazili oduševljenje

Vedran Bađun "Amazona - prekrasan pakao"

16.03.2019
U subotu, 16. ožujka u Studentskom klubu SC Varaždin održano je predavanje putopisca i avanturista Vedrana Bađuna iz Omiša o njegovoj velikoj amazonskoj pustolovini. Kako je Vedran već poznat hrvatskoj javnosti po svojim video snimcima

Svi smo mi kultura

09.03.2019
U sklopu projekta Svi smo mi kultura, Udruge mladih V.U.K., održana je u Studentskom klubu SC Varaždin 7. i 8. ožujka prva edukacija na temu Participativno budžetiranje. Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda. Više informacija o nadolazećim zanimljivim radionicama pratite na Facebook stranicama @svi.smo.mi.kultura

Predstavljanje u Oris Kući arhitekture

23.01.2019
U utorak, 29. siječnja 2019., u 18 sati u Oris Kući arhitekture održat će se predavanje arhitektonskog ureda Sangrad + AVP i otvoriti izložba istoimenog arhitektonskog ureda pod nazivom Identitet i zajedništvo. Fokus predavanja i koncept izložbe je nedavno izgrađeni studentski dom i restoran kampusa Varaždin.

Predstavljen projekt izgradnje Studentskog doma u Varaždinu

02.01.2019
Oris - časopis za arhitekturu i kulturu življenja koji se obraća stručnoj javnosti, arhitektima, urbanistima, dizajnerima, ali i široj publici zainteresiranoj za arhitekturu, dizajn, fotografiju, teatar, vizualne umjetnosti i teoriju, objavio je posebno izdanje posvećeno projektu izgradnje studentskog doma s pratećim sadržajima i restorana Studentskog centra Varaždin. Arhitektonski projekt osmislili su i izradile tvrtke Sangrad+AVP Zagreb.

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin