Gosti Sveučilišta u Zagrebu u posjetu SC Varaždin

21.03.2019
U sklopu Erasmus+ međunarodnog tjedna kojeg je organizirao središnji Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, gosti iz cijelog svijeta posjetili su i Fakultet organizacije i informatike te Studentski centar Varaždin. Razgledali su cijeli kompleks Studentskog centra i izrazili oduševljenje

Vedran Bađun "Amazona - prekrasan pakao"

16.03.2019
U subotu, 16. ožujka u Studentskom klubu SC Varaždin održano je predavanje putopisca i avanturista Vedrana Bađuna iz Omiša o njegovoj velikoj amazonskoj pustolovini. Kako je Vedran već poznat hrvatskoj javnosti po svojim video snimcima

Poziv za potpore

11.03.2019
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. OVDJE.

Svi smo mi kultura

09.03.2019
U sklopu projekta Svi smo mi kultura, Udruge mladih V.U.K., održana je u Studentskom klubu SC Varaždin 7. i 8. ožujka prva edukacija na temu Participativno budžetiranje. Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda. Više informacija o nadolazećim zanimljivim radionicama pratite na Facebook stranicama @svi.smo.mi.kultura

Nacionalno povjerenstvo u Varaždinu

19.02.2019
Članovi Nacionalnog povjerenstva za kontrolu prehrane studenata 19.2.2019. posjetili su Studentski centar Varaždin. Prilikom posjeta obišli su restorane SC Varaždin u Varaždinu i Čakovcu te ...

Nova cijena sata rada studenata u 2019. godini !

05.02.2019
Ministrica donijela Odluku o iznosu minimalne naknade za obavljanje studentskih poslova za 2019. godinu.
Od 01.01.2019. godine primjenjuje se minimalna neto cijena sata rada u iznosu 23,44 kn. Više saznajte iz dokumenta u prilogu OVDJE.

Novi pravilnici vezani za obavljanje posredovanja u obavljanju studentskih poslova i sadržaju ugovora

05.02.2019
​Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je: Pravilnik o ispunjavanju uvjeta za obavljanje djelatnosti posredovanja u obavljanju studentskih poslova i Pravilnik o obliku i sadržaju ugovora o obavljanju studentskih poslova.
Pravilnici su objavljeni u Narodnim novinama, a možete ih vidjeti OVDJE i OVDJE.

O izložbi Identitet i zajedništvo u Jutarnjem listu

04.02.2019
Jutarnji list objavio je članak o izložbi Identitet i zajedništvo u Kući arhitekture Oris koja predstavlja idejni i arhitektonski projekt izradnje studentskog doma i restorana Studentskog centra Varaždin.

Identitet i zajedništvo

04.02.2019
Od 29. siječnja do 9. veljače 2019. u Kući arhitekture Oris u Zagrebu postavljena je izložba arhitektonskog ureda Sangrad + AVP Identitet i zajedništvo koja prezentira nedavno dovršeni projekt izgradnje novog studentskog doma i restorana Studentskog centra u Varaždinu.

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin