Sveučilište u Zagrebu - Preporuka za rad stručnih službi

16.03.2020
Na linku pročitajte Preporuku za rad stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu i svih njegovih sastavnica u vezi s pojavom korona virusa COVID-19.

Zaštita od koronavirusa

10.03.2020
Ministarstvo unutarnjih poslova, Ravnateljstvo civilne zaštite na svojim web stranicama objavilo je sve što je potrebno znati o zaštiti od koronavirusa. Molimo djelatnike i stanare Studentskog centra Varaždin da prije svega pravilno i redovito peru ruke, koriste dezinfikatore na ulazima u naše objekte te da pročitaju uputstva na ovoim linkovima:

Poziv za potpore

09.03.2020
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima.
Molimo prijavitelje da detaljno pročitaju dokumentaciju! OVDJE

OBAVIJEST !

02.03.2020
U cilju ograničenja širenja virusa COVID-19 molimo studente stanare studentskih domova koji su posljednjih 14 dana boravili u Kini, Hong Kongu, Japanu, Iranu, Singapuru, Južnoj Koreji te pokrajinama u Italiji: Lombardija, Veneto, Emilia Romagna i Piedmont  ili su boravili u drugim mjestima u i izvan Europe gdje postoji epidemija coronavirusa da se pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva zdravstva.

Sveučilište u Zagrebu: Mjere zaštite

26.02.2020
Sveučilište u Zagrebu objavilo je Mjere zaštite vezane uz koronavirus koje možete pročitati na ovoj poveznici.

Web forma za prijavu kvarova u studentskim domovima

28.01.2020
​Studentski centar Varaždin izradio je web formu putem koje stanari studentskih domova mogu jednostavno prijaviti eventualni nedostatak ili kvar u svojim sobama, a kojeg promptno rješava Služba održavanja SC Varaždin.

Besplatne ulaznice za predstave HNK u Varaždinu

16.01.2020
Studentski centar Varaždin uz sportsku relaksaciju na Gradskim bazenima i TTS Sport Centru za svoje studente/članove osigurao je besplatne ulaznice za predstave HNK u Varaždinu.

​Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!

Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!
FIMAPay našla se u čizmici a la carte - Studentskog restorana u Studentskom centru Varaždin!

Održano predavanje o ovisnostima

22.11.2019
U četvrtak - 21. studenog u prostorijama Studentskog kluba, a u organizaciji SC-a Varaždin održano je predavanje o ovisnostima.

Studentski centar Pula u posjetu Varaždinu

23.10.2019
Ravnatelj Studentskog centra Pula u pratnji pročelnica za školstvo Pule i Istarske županije posjetili su i razgledali  naš Studentski Centar s posebnim osvrtom na sadržaje, opremu i funkcioniranje novog studentskog doma kako bi razmijenili  iskustva dobre prakse u korištenju EU fondova...

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin