1. Humanitarna utrka grada anđela

10.10.2019
​Ove subote, 12.10.2019. u 10 sati sudjelujte u 1. Humanitarnoj utrci grada anđela! AK Varaždin u suradnji s Gradom Varaždinom i Zajednicom sportskih udruga grada Varaždina organizira ovu humanitarnu utrku za Ivana Kišića, mladića iz Hraščice koji boluje od cerebralne paralize. Trasa utrke kreće se gradskim ulicama u ukupnoj dužini od 4,85 km, a startnina iznosi 50 kn. Start i finiš su na Kapucinskom trgu gdje vas očekuje okrijepa Studentskog restorana. Više o utrci na Facebook stranici Grada Varaždina

Obavijest o održavanju izbora za Studentski odbor

10.10.2019
Početkom svake akademske godine studenti, koji su smješteni temeljem natječaja u studentske domove Studentskog centra Varaždin, odabiru svoje predstavnike u Studentski odbor Studentskog centra Varaždin. OVDJE pogledajte sve informacije o održavanju izbora.

Šah u Studentskom centru Varaždin

01.10.2019
​Studentski centar Varaždin ove akademske godine svoje studente-stanare iznenadio je s velikim šahom u središnjem dvorištu Centra. Studentima je tako zaželio s(p)retnu godinu na fakultetu i šah-mat u njihovu korist.

Nova akademska godina 2019./20.

23.09.2019
Na pragu smo nove akademske godine, a s njom u varaždinske studentske domove dolaze nova lica, brucoši naši friški stanari, a nakon dugog toplog ljeta vraćaju se i naši "stari" prijatelji. Dobrodošli i s(p)retno!

5. rođendan Studentskog restorana

03.09.2019
S posebnim ponosom zaposlenici Studentskog centra Varaždin obilježili su pet godina postojanja varaždinskog Studentskog restorana. Uz fini zalogaj torte poželjeli su mu još puno dobrih godina!

Mladi HDZ-ovci oduševljeni varaždinskim Studentskim centrom

02.09.2019
U petak, 30. kolovoza Studentski centar Varaždin posjetili su predstavnici ogranaka Mladeži HDZ iz cijele Hrvatske. Portali aktualno.hr i sjeverni.info donose foto reportažu njihovog posjeta.

Obavijest vezana uz rezervacije ležajeva u domu

29.08.2019
Zbog jučerašnjih poteškoća u radu sustava za rezervaciju obavještavamo vas da ćemo kontaktirati telefonom sve studente koji još nisu rezervirali ležaj u sobi. Svi koji su ostvarili pravo na smještaj u domu bit će smješteni i raspoređeni u sobe.

Varaždin for European Youth Capital 2022 i Chez 186

26.08.2019
Suradnjom asocijacije mladih Varaždin for European Youth Capital 2022 i jednog od najproduktivnijih umjetnika suvremene hrvatske graffiti scene Chez 186, Studentski centar Varaždin bogatiji je za još jedno street art djelo.

Važno - rezervacije soba - nastavak postupka

24.08.2019
Poštovani korisnici, studenti, otklonjene su poteškoće te možete nastaviti sa postupkom rezervacije soba prema već objavljenim terminima.

Rezervacija soba - pomicanje termina

23.08.2019
Obavještavamo vas da je zbog problema sa prikazom podloga (tlocrta) odgođen početak rezervacija soba za studente, a novi termin ćemo objaviti ovdje. Ispričavamo se na neugodnosti.

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin