POTPORE - rok za podnošenje prijava

26.03.2020
Obavijest - rok za podnošenje prijava temeljem Poziva za financiranje studentskih aktivnosti/projekata pomiče se na 30. travanj 2020. godine.

Student servis - online izdavanje ugovora

20.03.2020
​Molimo studente da ne dolaze u student servis ako to nije nužno već da ugovore o obavljanju studentskih poslova izdaju online (prijava na mrežne stranice Studentskog centra Varaždin s AAI korisničkim podacima), a nakon obavljenog posla popunjene, potpisane i ovjerene ugovore dostave putem pošte, mailom ili drugom dostavom.
Hvala na razumijevanju! :)

Radno vrijeme Student servisa

19.03.2020
​Poštovani korisnici,
Student servis za stranke radi kao i do sada, od 7 do 15 sati. Molimo vas da poštujete upute na ulazu u ured.

COVID-19 najnovije informacije i sve odluke Vlade RH pratite na mrežnoj stranici koronavirus.hr

19.03.2020
Kako bi bolje i pravovremeno informirali javnost o svim detaljima vezanima za koronavirus, kao i pokušali educirati stanovništvo o načinima ponašanja i uputili ih u proceduru u slučaju da imaju simptome virusa, Vlada Republike Hrvatske otvorila je mrežnu stranicu koronavirus.hr!

Zaštita od korona virusa

16.03.2020
​Slijedom mjera zaštite od korona virusa u Studentskom centru Varaždin nisu dozvoljena nikakva okupljanja studenata u domovima i na prostoru Centra. U domove je dozvoljen ulaz samo stanarima domova i radnicima Centra.

Studentski restoran raditi će od 14.3. do 29.3. od 11 do 19 sati i prilagođeno broju studenata koji su u Varaždinu.
A la carte restoran je od sutra 17.3. do daljnjeg zatvoren.

Student servis radi od 7 do 15 sati. Molimo studente da koriste mogućnost izdavanja ugovora preko web stranica te da se pridržavaju pravila da u prostoru Servisa može biti samo jedna stranka, pa molimo da pričekate ispred ulaza u Servis.

Sveučilište u Zagrebu - Preporuka za rad stručnih službi

16.03.2020
Na linku pročitajte Preporuku za rad stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu i svih njegovih sastavnica u vezi s pojavom korona virusa COVID-19.

Radno vrijeme Student servisa, Studentskog restorana i Studentskog doma

13.03.2020
Obavještavamo vas da će Studentski restoran od 14.3. do 29.3. raditi od 11 do 19 sati, dok će a la carte restoran raditi od ponedjeljka do petka 9-17 sati, subotom 9-16, nedjeljom 9-15.
Student servis od ponedjeljka 16.3.2020. radi kao i do sada, od 7 do 15 sati.
Studentski dom radi za sve studente koji ostaju.
Svakako pratite daljnje obavijesti na ulazima u naše objekte te na webu !

Zaštita od koronavirusa

10.03.2020
Ministarstvo unutarnjih poslova, Ravnateljstvo civilne zaštite na svojim web stranicama objavilo je sve što je potrebno znati o zaštiti od koronavirusa. Molimo djelatnike i stanare Studentskog centra Varaždin da prije svega pravilno i redovito peru ruke, koriste dezinfikatore na ulazima u naše objekte te da pročitaju uputstva na ovoim linkovima:

Poziv za potpore

09.03.2020
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima.
Molimo prijavitelje da detaljno pročitaju dokumentaciju! OVDJE

Radno vrijeme Studentske ambulante u razdoblju od 9. do 13. ožujka

04.03.2020
Studentska ambulanta će od 9.-13. ožujka raditi svaki dan puno radno vrijeme i primati studente:
neparni dani - ujutro (od 7:30 do 12:30 sati)
parni dani - popodne (od 13 do 18:30 sati).

Nakon navedenog razdoblja ambulanta će raditi prema uobićajenom rasporedu.

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin