Ljetni posao u Plavoj laguni

05.06.2019
Tražiš studentski posao preko ljeta? Umag i Poreč te čekaju! Prijavi se još danas i iskoristi ljeto na najbolji mogući način!
​11.06.2019. od 16:00...dođite i odaberite termin za besplatno radno ljetovanje!
Čekamo Vas!

Portal MojFaks o Studentskom centru Varaždin

Na portalu MojFaks pročitajte članak o novom, modernom studentskom domu

3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

10.05.2019
U petak, 10. svibnja u organizaciji Studentskog zbora Visokoga gospodarskog učilišta u Križevcima i pokroviteljstvom Studentskog centra Varaždin, održane su 3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske. Studentice i studenti natjecali

Objavljeni rezultati po pozivu za potpore

15.04.2019
U rubrici Potpore objavljeni su rezultati za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima, a odnose se na prvo razdoblje Poziva.

Otvoren Studentski restoran MEV Čakovec

26.03.2019
Na svečanosti kojoj su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec sa zamjenicom Sandrom Herman, dekanica doc. dr. sc. Nevenka Breslauer, profesor Branimir Magdalenić, ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš, djelatnici MEV-a, studenti te ostali uvaženi gosti, otvoren je Studentski restoran MEV sa subvencioniranom prehranom.

Gosti Sveučilišta u Zagrebu u posjetu SC Varaždin

21.03.2019
U sklopu Erasmus+ međunarodnog tjedna kojeg je organizirao središnji Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, gosti iz cijelog svijeta posjetili su i Fakultet organizacije i informatike te Studentski centar Varaždin. Razgledali su cijeli kompleks Studentskog centra i izrazili oduševljenje

Vedran Bađun "Amazona - prekrasan pakao"

16.03.2019
U subotu, 16. ožujka u Studentskom klubu SC Varaždin održano je predavanje putopisca i avanturista Vedrana Bađuna iz Omiša o njegovoj velikoj amazonskoj pustolovini. Kako je Vedran već poznat hrvatskoj javnosti po svojim video snimcima

Poziv za potpore

11.03.2019
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. OVDJE.

Svi smo mi kultura

09.03.2019
U sklopu projekta Svi smo mi kultura, Udruge mladih V.U.K., održana je u Studentskom klubu SC Varaždin 7. i 8. ožujka prva edukacija na temu Participativno budžetiranje. Projekt je sufinancirala Europska Unija iz Europskog socijalnog fonda. Više informacija o nadolazećim zanimljivim radionicama pratite na Facebook stranicama @svi.smo.mi.kultura

Nacionalno povjerenstvo u Varaždinu