Subvencije za veljaču

05.03.2020
Subvencije za studente podstanare za mjesec veljaču isplaćene su danas na tekuće račune studenata.

Radno vrijeme Studentske ambulante u razdoblju od 9. do 13. ožujka

04.03.2020
Studentska ambulanta će od 9.-13. ožujka raditi svaki dan puno radno vrijeme i primati studente:
neparni dani - ujutro (od 7:30 do 12:30 sati)
parni dani - popodne (od 13 do 18:30 sati).

Nakon navedenog razdoblja ambulanta će raditi prema uobićajenom rasporedu.

OBAVIJEST !

02.03.2020
U cilju ograničenja širenja virusa COVID-19 molimo studente stanare studentskih domova koji su posljednjih 14 dana boravili u Kini, Hong Kongu, Japanu, Iranu, Singapuru, Južnoj Koreji te pokrajinama u Italiji: Lombardija, Veneto, Emilia Romagna i Piedmont  ili su boravili u drugim mjestima u i izvan Europe gdje postoji epidemija coronavirusa da se pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva zdravstva.

Sveučilište u Zagrebu: Mjere zaštite

26.02.2020
Sveučilište u Zagrebu objavilo je Mjere zaštite vezane uz koronavirus koje možete pročitati na ovoj poveznici.

Web forma za prijavu kvarova u studentskim domovima

28.01.2020
​Studentski centar Varaždin izradio je web formu putem koje stanari studentskih domova mogu jednostavno prijaviti eventualni nedostatak ili kvar u svojim sobama, a kojeg promptno rješava Služba održavanja SC Varaždin.

Psihološko savjetovalište za studente

17.01.2020
Slijedom prošlogodišnje prakse kada je u suradnji sa Zavodom za javno zdravstvo Varaždinske županije organizirano psihološko savjetovalište svaki ponedjeljak u prostoru Studentskog kluba SC Varaždin, i ove godine organizirati će se savjetovalište s time da će biti dostupnije studentima. Grupa psihologa i terapeuta Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije tijekom sljedećeg tjedna omogućiti će studentima individualne dogovore i savjetovanja kroz posebnu Facebook stranicu namijenjenu isključivo studentima.

Besplatne ulaznice za predstave HNK u Varaždinu

16.01.2020
Studentski centar Varaždin uz sportsku relaksaciju na Gradskim bazenima i TTS Sport Centru za svoje studente/članove osigurao je besplatne ulaznice za predstave HNK u Varaždinu.

Zahvalnica Fakulteta organizacije i informatike SC-u Varaždin

20.12.2019
U Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin, 18. prosinca obilježen je Dan Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu koji broji 57. godišnjicu postojanja i 45. godišnjicu osnutka Fakulteta.

Studentski adventski party

09.12.2019
I ove godine SC Varaždin omogućio je stanarima studentskih domova da prije odlaska na božićne praznike sa svojim prijateljima i sustanarima proslave nadolazeće blagdane. Atmosferu studentskog adventskog partyja pogledajte u galeriji slika.

​Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!

Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!
FIMAPay našla se u čizmici a la carte - Studentskog restorana u Studentskom centru Varaždin!

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin