Subvencije za rujan

27.10.2020
Subvencije za studente podstanare za mjesec rujan isplaćene su danas na
tekuće račune studenata.

Preporuka rektora Sveučilišta u Zagrebu vezana uz Covid-19

23.10.2020
Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras donio je preporuku namijenjenu svim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu, a vezanu uz mjere sprečavanja širenja zaraze COVID-19 među studentima, nastavnim i nenastavnim osobljem. Molimo Preporuku pogledajte ovdje.

Rezultati izbora za Studentski odbor

22.10.2020
Završeni su izbori za Studentski odbor Studentskog centra Varaždin.
Rezultate glasovanja i tko su novi članovi Studentskog odbora možete vidjeti OVDJE.

Studentski domovi i restoran rade normalno

21.10.2020
Bez obzira na prelazak pojedinih visokih učilišta na online održavanje nastave studentski domovi i restoran Studentskog centra Varaždin raditi će normalno kao i do sada.

Popis kandidata za članove Studentskog odbora

20.10.2020
U srijedu 21.10.2020. godine od 7-21 sat na ovom linku stanari studentskih domova moći će glasovati za novi Studentski odbor Studentskog centra Varaždin. Listu kandidata i članove Biračkog odbora možete pogledati OVDJE.

Održavanje izbora za Studentski odbor

12.10.2020
​Početkom svake akademske godine studenti, koji su smješteni temeljem natječaja u studentske domove Studentskog centra Varaždin, odabiru svoje predstavnike u Studentski odbor Studentskog centra Varaždin. Odbor čini 15 članova, koji se biraju tajnim glasovanjem.
Detaljnije možete pročitati u dokumentu OVDJE.

Epidemiološke mjere u SC Varaždin

02.10.2020
Slijedom uputa za rad studentskih domova Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja te preporuka Sveučilišta u Zagrebu pogledajte na ovom linku kako epidemiološke mjere provodi Studentski centar Varaždin.

Upute stanarima studentskih domova

18.09.2020
Na temelju Upute za rad studentskih domova Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja donijete su upute studentima vezane uz boravak u domovima koje možete pročitati OVDJE.

Upute za rad studentskih domova 2020/2021.

16.09.2020
​Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja, 15. rujna 2020. objavili su Upute za rad studentskih domova s ozirom na epidemiju Covid-19 u akademskoj godini 2020/2021.
Molimo studente da pažljivo pročitaju navedene upute na ovom linku.

Nova akademska godina u varaždinskom studentskom domu

02.09.2020
S početkom nove akademske godine 2020/21. započela su i useljenja studenata u varaždinski studentski dom. O smještajnim kapacitetima, interesu studenata za smještaj, protekloj ljetnoj sezoni i epidemiološkim mjerama provedenim na području Studentskog centra Varaždin pogledajte u prilogu Varaždinske televizije na ovom linku.

J. Merlića 9, 42 000 Varaždin