Smotra Sveučilišta 2019.

25.11.2019

Od 21. do 23. studenoga u Studentskom centru Zagreb održana je tradicionalna SMOTRA SVEUČILIŠTA. Uz 34 sastavnice Sveučilišta u Zagrebu na ovogodišnjoj Smotri predstavila su se bojna veleučilišta, visoke škole te ostali sudionici iz cijele Hrvatske - ukupno oko 80 sudionika, a program Smotre pratilo je oko 15 000 posjetitelja. Studentski centar Varaždin kao srebrni sponzor ovog događanja predstavio je svoju ponudu smještaja i prehrane za buduće varaždinske studente. Čestitamo Fakultetu organizacije i informatike Varaždin na priznanju za najbolje predstavljanje na pozornici Smotre. Fotografije pogledajte u galeriji slika, a više informacija o ovogodišnjoj Smotri pogledajte na stranicama Sveučilišta u Zagrebu.