OBAVIJEST - PODRUŽNICA KRIŽEVCI_POSLOVANJE BEZ SOCIJALNOG I FIZIČKOG KONTAKTA!

23.03.2020

Poštovani korisnici,

slijedom odluka nadležnih tijela i ravnateljstva Studentskog centra Varaždin o suzbijanju širenja pandemije koronavirusa, obavještavamo vas da PODRUŽNICA KRIŽEVCI DO DALJNJEGA NEĆE BITI OTVORENA, no sve naše usluge i dalje će se pružati i odvijati putem web-servisa našeg SC-a te ćemo vam biti dostupni putem tel.: 048/626-820, mob.: 091/2626-820 i e-pošte: krizevci@student-servis.hr (ponedjeljak-petak, 7:00-15:00h).

Ugovori o obavljanju studentskih poslova mogu se preuzeti ˝on-line˝, putem naših mrežnih stranica, stoga NE POSTOJI POTREBA za osobnim dolaskom u Student-servis!

Potpisani Ugovor o obavljanju studentskog posla može se vratiti na obračun putem e-pošte: krizevci@student-servis.hr, običnom poštom u Koprivnicu: Ivana Generalića 3, 48000 Koprivnica ili drugom dostavom.

NAPOMENA: originali Ugovora šalju se na obračun na adresu u Koprivnici: STUDENT SERVIS, IVANA GENERALIĆA 3, 48000 KOPRIVNICA.

Ako si iz bilo kojeg razloga niste u mogućnosti sami izdati Ugovor (niste ažurirali članstvo u tekućoj akad. god., nemate printer i sl.), molimo vas da nas kontaktirate na tel.: 048/626-820 ili mob.: 091/2626-820 (ponedjeljak-petak, 7:00-15:00h) ili nam možete sve podatke za izdavanje Ugovora poslati na adresu e-pošte krizevci@student-servis.hr te ćemo vam izraditi Ugovor i poslati vam isti poštom na adresu prebivališta ili boravišta.

Poslodavce molimo da nam Ugovore šalju na obračun putem e-pošte krizevci@student-servis.hr, a originale računa i Ugovora naknadno ćemo razmijeniti običnom poštom - originale Ugovora molimo slati na obračun na adresu u Koprivnici: STUDENT SERVIS, I. GENERALIĆA 3, 48000 KOPRIVNICA!

Hvala vam na razumijevanju i pazite sebe i čuvajte druge!

I. Z. Dijankovečkog 12, 48260 Križevci
Mob: 091/2626-820, krizevci@scvz.hr