Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

19.11.2019
Sinoć su u spomen svim žrtvama i preminulim braniteljima u Vukovaru 1991. godine upaljene svijeće na središnjem trgu Studentskog kampusa u Varaždinu.

Konstituirajuća sjednica Hrvatskog studentskog zbora

19.11.2019
U Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin održana je konstituirajuća sjednica Hrvatskog studentskog zbora. Tom prigodom članovi HSZBORa su obišli kampus u Varaždinu i razgledali studentski restoran i oba doma te se uvjerili u funkcionalnosti i tehničku opremljenost, te energetsku učinkovitost objekata.

Nova minimalna satnica

18.11.2019
Minimalna naknada za obavljanje studentskih poslova po satu za 2020. g. iznosi 25,39 kn neto.

Odluku MZO-a možetre vidjeti OVDJE.

Subvencije za listopad

08.11.2019
Subvencije za studente podstanare za mjesec listopad isplaćene su 7. studenog na tekuće račune studenata.

Svečanost povodom 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu

04.11.2019
U Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog u Zagrebu jučer, 3. studenog 2019. godine, održana je središnja proslava 350. obljetnice Sveučilišta u Zagrebu.

Univerza v Mariboru u razgledu SC Varaždin

16.10.2019
Kolege s Univerze v Mariboru razgledali su varaždinski Studentski centar te posebice novi studentski dom obzirom da su u tijeku aplikacije za sredstva EU u svrhu poboljšanja standarda života studenata u Mariboru.

Humanitarna utrka grada anđela

12.10.2019
U organizaciji Atletskog kluba Varaždin, Grada Varaždin i Zajednice sportskih udruga Grada Varaždina u subotu 12. listopada održana je izuteno posjećena 1. humanitarna utrka grada anđela, za Ivana Kišića, oboljelog od cerebralne paralize. Utrci je prisustvovalo preko 450 trkača, a Studentski centar Varaždin dočekao ih je na cilju s finim punjenim klipićima. Dio krasne atmosfere s ovog događanja možete pogledati u galeriji slika.

Obavijest vezana uz rezervacije ležajeva u domu

29.08.2019
Zbog jučerašnjih poteškoća u radu sustava za rezervaciju obavještavamo vas da ćemo kontaktirati telefonom sve studente koji još nisu rezervirali ležaj u sobi. Svi koji su ostvarili pravo na smještaj u domu bit će smješteni i raspoređeni u sobe.

Važno - rezervacije soba - nastavak postupka

24.08.2019
Poštovani korisnici, studenti, otklonjene su poteškoće te možete nastaviti sa postupkom rezervacije soba prema već objavljenim terminima.

Rezervacija soba - pomicanje termina

23.08.2019
Obavještavamo vas da je zbog problema sa prikazom podloga (tlocrta) odgođen početak rezervacija soba za studente, a novi termin ćemo objaviti ovdje. Ispričavamo se na neugodnosti.

I. Z. Dijankovečkog 12, 48260 Križevci
Mob: 091/2626-820, krizevci@scvz.hr