3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

10.05.2019
U petak, 10. svibnja u organizaciji Studentskog zbora Visokoga gospodarskog učilišta u Križevcima i pokroviteljstvom Studentskog centra Varaždin, održane su 3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske. Studentice i studenti natjecali

Subvencije za travanj

07.05.2019
Subvencije za studente podstanare za mjesec travanj isplaćene su 7. svibnja na tekuće račune studenata.

Objavljeni rezultati po pozivu za potpore

15.04.2019
U rubrici Potpore objavljeni su rezultati za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima, a odnose se na prvo razdoblje Poziva.

Otvoren Studentski restoran MEV Čakovec

26.03.2019
Na svečanosti kojoj su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec sa zamjenicom Sandrom Herman, dekanica doc. dr. sc. Nevenka Breslauer, profesor Branimir Magdalenić, ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš, djelatnici MEV-a, studenti te ostali uvaženi gosti, otvoren je Studentski restoran MEV sa subvencioniranom prehranom.

Poziv za potpore

11.03.2019
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. OVDJE.

Valentinovo

14.02.2019
2500 čokoladica za Dan zaljubljenih u Studentskom centru Varaždin.

Nova cijena sata rada studenata u 2019. godini !

05.02.2019
Ministrica donijela Odluku o iznosu minimalne naknade za obavljanje studentskih poslova za 2019. godinu.
Od 01.01.2019. godine primjenjuje se minimalna neto cijena sata rada u iznosu 23,44 kn. Više saznajte iz dokumenta u prilogu OVDJE.

Novi pravilnici vezani za obavljanje posredovanja u obavljanju studentskih poslova i sadržaju ugovora

05.02.2019
​Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je: Pravilnik o ispunjavanju uvjeta za obavljanje djelatnosti posredovanja u obavljanju studentskih poslova i Pravilnik o obliku i sadržaju ugovora o obavljanju studentskih poslova.
Pravilnici su objavljeni u Narodnim novinama, a možete ih vidjeti OVDJE i OVDJE.

Identitet i zajedništvo

04.02.2019
Od 29. siječnja do 9. veljače 2019. u Kući arhitekture Oris u Zagrebu postavljena je izložba arhitektonskog ureda Sangrad + AVP Identitet i zajedništvo koja prezentira nedavno dovršeni projekt izgradnje novog studentskog doma i restorana Studentskog centra u Varaždinu.

I. Z. Dijankovečkog 12, 48260 Križevci
Mob: 091/2626-820, krizevci@scvz.hr