Zahvalnica Međimurskog veleučilišta

27.04.2018
Povodom 10. godišnjice Međimurskog veleučilišta u Čakovcu, dana 24.04.2018. godine, uručena je zahvalnica Draženu Bujaniću, pomoćniku predstojnika podružnice Čakovec Studentskog centra Varaždin za uspješnu suradnju u protekloj akademskoj godini.

Priznanje Studentskom Centru Varaždin

15.01.2018
Povodom dana Geotehničkog fakulteta u Varaždinu dodjeljena je zahvalnica ravnatelju Studentskog centra Varaždin za uspješnu suradnju i izuzetan doprinos u podizanju studentskog standarda izgradnjom novog studentskog doma.
Slike s dodjele priznanje donosimo u mini-galeriji uz članak.

Svečano otvorenje novog studentskog doma

04.12.2017
U subotu, 2.prosinca 2017. u 14 sati održana je svečanost otvorenja novog studentskog doma na kojoj je Andrej Plenković, predsjednik Vlade Republike Hrvatske simboličnim činom uručenja kartice-ključa studentici službeno otvorio vrata studentskog doma njegovim budućim stanarima. Svečanosti su prisustvovali Predrag Štromar, potpredsjenik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja RH, Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja, zatim Radimir Čačić, župan Varaždinske županije, varaždinski gradonačelnik Ivan Čehok, rektor
Sveučilišta u Zagrebu Damir Boras, biskup Varaždinske biskupije preuzvišeni Josip Mrzljak, zatim saborski zastupnici Anđelko Stričak, Josip Križanić, Mario Habek i Milorad Batinić, Mario Šiljeg državni tajnik Ministarstva zaštite okoliša i energetike, pomoćnik ministrice i glavni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja, prorektori, dekani Sveučilišta u Zagrebu, predstavnici akademske zajednice i stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu, predstavnici SAFU-a, predsjednik Skupštine Varaždinske županije Alen Runac, predsjednik Gradskog vijeća Damir
Habijan, te zamjenici, savjetnici i pročelnici odjela Varaždinske županije i Grada Varaždina.
Ovdje možete pogledati galeriju fotografija sa svečanosti otvorenja, a na ovoj poveznici pogledajte i film o izgradnji studentskog doma u produkciji Varaždinske televizije.

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras posjetio Studentski centar Varaždin

29.08.2016
U ponedjeljak 29. kolovoza u ranijim prijepodnevnim satima  Studentski centar Varaždin posjetio je rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras.

Početak gradnje novog studentskog doma

23.05.2016
U ponedjeljak, 23.05.2016 godine u prijepodnevnim satima postavljanjem zaštitne ograde oko gradilišta od strane izvođača radova TEAM GRAĐENJE i POMGRAD, započela je gradnja novog studentskog doma.

Napomena o radnom vremenu srijedom

15.01.2016
Poštovani studenti i poslodavci,

s obzirom da srijedom radimo u Podružnici Križevci, molimo vas da nas srijedom kontaktirate na broj mobitela: 091/2626-820 ili na adresu elektroničke pošte: koprivnica@student-servis.hr.

Hvala vam na razumijevanju.

I. Generalića bb, 48000 Koprivnica
Tel: 048/ 626 820, koprivnica@scvz.hr