Radno vrijeme Student servisa

19.03.2020
​Poštovani korisnici,
Student servis za stranke radi kao i do sada, od 7 do 15 sati. Molimo vas da poštujete upute na ulazu u ured.

COVID-19 najnovije informacije i sve odluke Vlade RH pratite na mrežnoj stranici koronavirus.hr

19.03.2020
Kako bi bolje i pravovremeno informirali javnost o svim detaljima vezanima za koronavirus, kao i pokušali educirati stanovništvo o načinima ponašanja i uputili ih u proceduru u slučaju da imaju simptome virusa, Vlada Republike Hrvatske otvorila je mrežnu stranicu koronavirus.hr!

Sveučilište u Zagrebu - Preporuka za rad stručnih službi

16.03.2020
Na linku pročitajte Preporuku za rad stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu i svih njegovih sastavnica u vezi s pojavom korona virusa COVID-19.

Zaštita od koronavirusa

10.03.2020
Ministarstvo unutarnjih poslova, Ravnateljstvo civilne zaštite na svojim web stranicama objavilo je sve što je potrebno znati o zaštiti od koronavirusa. Molimo djelatnike i stanare Studentskog centra Varaždin da prije svega pravilno i redovito peru ruke, koriste dezinfikatore na ulazima u naše objekte te da pročitaju uputstva na ovoim linkovima:

Poziv za potpore

09.03.2020
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima.
Molimo prijavitelje da detaljno pročitaju dokumentaciju! OVDJE

OBAVIJEST !

02.03.2020
U cilju ograničenja širenja virusa COVID-19 molimo studente stanare studentskih domova koji su posljednjih 14 dana boravili u Kini, Hong Kongu, Japanu, Iranu, Singapuru, Južnoj Koreji te pokrajinama u Italiji: Lombardija, Veneto, Emilia Romagna i Piedmont  ili su boravili u drugim mjestima u i izvan Europe gdje postoji epidemija coronavirusa da se pridržavaju uputa Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva zdravstva.

Sveučilište u Zagrebu: Mjere zaštite

26.02.2020
Sveučilište u Zagrebu objavilo je Mjere zaštite vezane uz koronavirus koje možete pročitati na ovoj poveznici.

Zahvalnica Fakulteta organizacije i informatike SC-u Varaždin

20.12.2019
U Hrvatskom narodnom kazalištu Varaždin, 18. prosinca obilježen je Dan Fakulteta organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu koji broji 57. godišnjicu postojanja i 45. godišnjicu osnutka Fakulteta.

Radno vrijeme Student servisa Podružnica Koprivnica za vrijeme blagdana

19.12.2019
U utorak, 24.12. i u utorak 31.12. Student servis raditi će od 7 do 13 sati.

​Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!

Najfinije varaždinske klipiće možeš platiti bitcoinom!
FIMAPay našla se u čizmici a la carte - Studentskog restorana u Studentskom centru Varaždin!

I. Generalića 3, 48000 Koprivnica
Tel: 048/ 626 820, koprivnica@scvz.hr