Raspisan Natječaj za subvencionirano stanovanje studenata u ak. god. 2019./2020.

28.06.2019

Danas je otvoren Natječaj za dodjelu prava na subvencionirano stanovanje  redovitih studenata u studentske domove u Varaždinu i redovitih studenata smještenih kod privatnih stanodavaca u Čakovcu, Križevcima, Koprivnici i Bjelovaru u akademskoj  godini 2019./2020.  Natječaj je otvoren do 25.07.2019. godine.
Molimo studente da pažljivo pročitaju i prouče svu natječajnu dokumentaciju.

Detaljnije informacije o Natječaju nalaze se OVDJE.

Važna obavijest

13.06.2019
Studentski centar Varaždin je javni naručitelj koji je temeljem čl. 1. st.3. Zakona o elektroničkom izdavanju računa u javnoj nabavi (N.N. br. 94/18) obvezan zaprimati eRačune od 01. srpnja 2019. g.

Informacijski posrednik je FINA.

Molimo dostavu eRačuna posredstvom FINA servisa.
Adresa za slanje računa je: eracun@scvz.hr

Portal MojFaks o Studentskom centru Varaždin

Na portalu MojFaks pročitajte članak o novom, modernom studentskom domu

3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

10.05.2019
U petak, 10. svibnja u organizaciji Studentskog zbora Visokoga gospodarskog učilišta u Križevcima i pokroviteljstvom Studentskog centra Varaždin, održane su 3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske. Studentice i studenti natjecali

Objavljeni rezultati po pozivu za potpore

15.04.2019
U rubrici Potpore objavljeni su rezultati za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima, a odnose se na prvo razdoblje Poziva.

Otvoren Studentski restoran MEV Čakovec

26.03.2019
Na svečanosti kojoj su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec sa zamjenicom Sandrom Herman, dekanica doc. dr. sc. Nevenka Breslauer, profesor Branimir Magdalenić, ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš, djelatnici MEV-a, studenti te ostali uvaženi gosti, otvoren je Studentski restoran MEV sa subvencioniranom prehranom.

Poziv za potpore

11.03.2019
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. OVDJE.

Nova cijena sata rada studenata u 2019. godini !

05.02.2019
Ministrica donijela Odluku o iznosu minimalne naknade za obavljanje studentskih poslova za 2019. godinu.
Od 01.01.2019. godine primjenjuje se minimalna neto cijena sata rada u iznosu 23,44 kn. Više saznajte iz dokumenta u prilogu OVDJE.

Novi pravilnici vezani za obavljanje posredovanja u obavljanju studentskih poslova i sadržaju ugovora

05.02.2019
​Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je: Pravilnik o ispunjavanju uvjeta za obavljanje djelatnosti posredovanja u obavljanju studentskih poslova i Pravilnik o obliku i sadržaju ugovora o obavljanju studentskih poslova.
Pravilnici su objavljeni u Narodnim novinama, a možete ih vidjeti OVDJE i OVDJE.

I. Generalića 3, 48000 Koprivnica
Tel: 048/ 626 820, koprivnica@scvz.hr