Obavijest za studente - stanare koji ostaju preko ljeta

13.07.2020
Studenti stanari doma koji ostaju u domu preko ljeta (nakon 15. srpnja 2020.), smještaju se u objekt A (stari dom).

Subvencije za lipanj

07.07.2020
Subvencije za studente podstanare za mjesec lipanj isplaćene su 6. srpnja na
tekuće račune studenata.

Raspisan Natječaj za subvencionirano stanovanje studenata u ak. god. 2020./2021.

30.06.2020

Danas je otvoren Natječaj za dodjelu prava na subvencionirano stanovanje  redovitih studenata u studentske domove u Varaždinu i redovitih studenata smještenih kod privatnih stanodavaca u Čakovcu, Koprivnici, Križevcima  i Bjelovaru u akademskoj  godini 2020./2021.  Natječaj je otvoren do 03.08.2020. godine.
Molimo studente da pažljivo pročitaju i prouče svu natječajnu dokumentaciju.

Detaljnije informacije o Natječaju nalaze se OVDJE.

Upitnik o zadovoljstvu i prehrambenim navikama studenata u studentskim restoranima

10.06.2020
Ministarstvo znanosti i obrazovanja pripremilo je upitnik kojim se žele prikupiti mišljenja studenata o njihovim prehrambenim navikama i zadovoljstvu prehranom u studentskim restoranima (restoranima subvencionirane studenske prehrane).

Obavijest za studente koji nisu smješteni u domu a trebaju smještaj

04.06.2020
Studenti koji u vrijeme rješavanja obveza na učilištu (lipanj, srpanj i kolovoz) trebaju smještaj, mogu poslati e-mail s upitom na dom@scvz.hr. U mailu je potrebno navesti razdoblje za koje se traži smještaj. O mogućnosti i uvjetima smještaja studenti će biti povratno obaviješteni.

Obavijest – obračun cijene smještaja za lipanj i srpanj 2020. godine

03.06.2020
Upravno vijeće Studentskog centra Varaždin donijelo je Odluku o visini uplatne cijene u studentskim domovima za lipanj i srpanj sukladno prethodnom dogovoru Zajednice studentskih centara RH i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Objavljeni rezultati po pozivu za potpore

03.06.2020
U rubrici Potpore objavljeni su rezultati za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima, a odnose se na prvo razdoblje Poziva u 2020. godini.

SC Varaždin u emisiji HRT Dom na kvadrat

02.06.2020
U emisiji Hrvatske televizije Dom na kvadrat objavljen je prilog o Studentskom centru Varaždin, izgradnji kompleksa s novim domom i restoranom čiji je imperativ zeleni energetski koncept i odgovornost prema okolišu. Prilog možete pogledati na ovom linku.

Obavijest studentima stanarima

12.05.2020
Pozivamo studente stanare studentskih domova u Varaždinu koji su u vrijeme korona epidemije ostali bez prihoda (roditelj/i ostali bez posla ili primanja ili su na drugi način došli u financijske poteškoće) te ne mogu platiti 100,00 kn mjesečno, da nam se jave na ured@scvz.hr
Također molimo studente, koji se ne namjeravaju vraćati u studentske domove do kraja ove akademske godine, da isele stvari kako ne bi plaćali stanarinu od 100,00 kn mjesečno, te kako bi oslobodili mjesto za studente koji stanuju kod privatnih stanodavaca i plaćaju puno veće stanarine.

Uprava doma

I. Generalića 3, 48000 Koprivnica