30. godišnjica Studentskog centra Varaždin

07.06.2018

​Dana 7.6.2018.g. u povodu 30. godišnjice Studentskog centra Varaždin, održana je svečana sjednica Upravnog vijeća u prisustvu rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, umirovljenog dugogodišnjeg ravnatelja Studentskog centra mr.sc. Čedomila Kekića, ravnatelja Nenada Milijaša, mag. inf., sindikalnog povjerenika Ivice Makovca, predstavnika studenata i radnika. Tom prigodom prikazana je prezentacija o razvojnom putu Centra od 1988-2018. godine, te podijeljena priznanja i zahvalnice Upravnog vijeća:

I.        POSEBNO PRIZNANJE

Prof.dr.sc. Damiru Borasu, rektoru Sveučilišta u Zagrebu, za osobit doprinos razvoju Studentskog centra Varaždin i izgradnju novog studentskog doma

II.        PRIZNANJE

Nenadu Milijašu, ravnatelju Centra, za viziju i ustrajnost u organizaciji i provedbi projekata i 30 godina predanog rada u Studentskom centru Varaždin

Čedomilu Kekiću, za dugogodišnji doprinos razvoju Studentskog centra Varaždin

Ljubici Hleb, pomoćnici ravnatelja Centra za 30 godina predanog rada i doprinos razvoju Studentskog centra Varaždin

III.        ZAHVALNICE

Studentskom odboru Studentskog centra Varaždin za korektnu suradnju i angažman u poboljšanju kvalitete života studenata u Studentskom centru Varaždin

Ivici Makovcu, sindikalnom povjereniku za korektnu i kvalitetnu suradnju zaposlenika u Studentskom centru Varaždin.

te priznanja ravnatelja Centra za doprinos razvoju Studentskog centra Varaždin i izgradnju novog studentskog doma:

Prof.dr.sc. Josipu Mesecu, predsjedniku Upravnog vijeća Studentskog centra Varaždin,

Prof.dr.sc. Miljenku Šimpragi, članu Upravnog vijeća i prorektoru Sveučilišta u Zagrebu,

Mr.sc. Goranu Kolariću, članu Upravnog vijeća i glavnom tajniku MZO,

Martini Kušer, članici Upravnog vijeća,

Ivi Grđanu, članu Upravnog vijeća.

I. Generalića bb, 48000 Koprivnica
Tel: 048/ 626 820, koprivnica@scvz.hr