3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

10.05.2019

U petak, 10. svibnja u organizaciji Studentskog zbora Visokoga gospodarskog učilišta u Križevcima i pokroviteljstvom Studentskog centra Varaždin, održane su 3. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske. Studentice i studenti natjecali su se u malom nogometu, odbojci, košarci, stolnom tenisu, badmintonu, šahu, pikadu, povlačenju užeta, a sve to na prostoru gimnazijskog igrališta i dvorane. Sve prisutne pozdravia je prodekanica Visokog gospodarskog učilišta Tatjana Jelen, zamjenik gradonačelnika Danijel Šaško i ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš. U sportskim natjecanjima sudjelovali su Veleučilište Bjelovar, Gotehnički fakultet Varaždin, Učiteljski fakultet Čakovec, Međimursko veleučilište Čakovec, Sveučilište Sjever i Visoko gospodarsko učilište Križevci, a hranu i osvježenje nakon sporta osigurao je restoran Studentskog centra Varaždin. Fotografije sa Sportskih igara možete pogledati u galeriji slika.

I. Generalića bb, 48000 Koprivnica
Tel: 048/ 626 820, koprivnica@scvz.hr