Posjet predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu SC-u Varaždin

25.01.2019

​Predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu Nediljko Jerković je u četvrtak, 24. siječnja 2019. razgledao kampus Studentskog centra Varaždin u pratnji ravnatelja Nenada Milijaša i člana Studentskog zbora FOI Karla Budaneca. Zanimao se za informacije o sadržajima u kampusu, razini studentskog standarda i načinu provedbe projekta izgradnje varaždinskog "zelenog kampusa" odnosno studentskog doma s pratećim sadržajima finciranog sredstvima iz EU fondova. Nakon obilaska i pregleda svih objekata održan je radni satanak a teme su bile: primjena varaždinskih iskustava u drugim centrima u Hrvatskoj, provedba Zakona o obavljanju studentskih poslova, promjene pravilnika o prehrani i smještaju studenata, nove funkcionalnosti na "iksici" te na razini Zajednice studentskih centara poboljšanje komunikacije i suradnje između pojedinih studentskih centara i lokalnih studentskih zborova.

A. Starčevića 55, 40 000 Čakovec
Tel: 040/ 310 632, cakovec@scvz.hr