Otvoren Studentski restoran MEV Čakovec

26.03.2019
Na svečanosti kojoj su nazočili župan Međimurske županije Matija Posavec sa zamjenicom Sandrom Herman, dekanica doc. dr. sc. Nevenka Breslauer, profesor Branimir Magdalenić, ravnatelj Studentskog centra Varaždin Nenad Milijaš, djelatnici MEV-a, studenti te ostali uvaženi gosti, otvoren je Studentski restoran MEV sa subvencioniranom prehranom.

Poziv za potpore

11.03.2019
Objavljen je POZIV za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. OVDJE.

Nova cijena sata rada studenata u 2019. godini !

05.02.2019
Ministrica donijela Odluku o iznosu minimalne naknade za obavljanje studentskih poslova za 2019. godinu.
Od 01.01.2019. godine primjenjuje se minimalna neto cijena sata rada u iznosu 23,44 kn. Više saznajte iz dokumenta u prilogu OVDJE.

Novi pravilnici vezani za obavljanje posredovanja u obavljanju studentskih poslova i sadržaju ugovora

05.02.2019
​Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavilo je: Pravilnik o ispunjavanju uvjeta za obavljanje djelatnosti posredovanja u obavljanju studentskih poslova i Pravilnik o obliku i sadržaju ugovora o obavljanju studentskih poslova.
Pravilnici su objavljeni u Narodnim novinama, a možete ih vidjeti OVDJE i OVDJE.

Identitet i zajedništvo

04.02.2019
Od 29. siječnja do 9. veljače 2019. u Kući arhitekture Oris u Zagrebu postavljena je izložba arhitektonskog ureda Sangrad + AVP Identitet i zajedništvo koja prezentira nedavno dovršeni projekt izgradnje novog studentskog doma i restorana Studentskog centra u Varaždinu.

Posjet predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu SC-u Varaždin

25.01.2019
Predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu Nediljko Jerković je u četvrtak, 24. siječnja 2019. razgledao kampus Studentskog centra Varaždin u pratnji ravnatelja Nenada Milijaša i člana Studentskog zbora FOI Karla Budaneca. Zanimao se za informacije o sadržajima u kampusu, razini studentskog standarda i načinu provedbe projekta izgradnje varaždinskog "zelenog kampusa" odnosno studentskog doma s pratećim sadržajima finciranog sredstvima iz EU fondova.

Predstavljanje u Oris Kući arhitekture

23.01.2019
U utorak, 29. siječnja 2019., u 18 sati u Oris Kući arhitekture održat će se predavanje arhitektonskog ureda Sangrad + AVP i otvoriti izložba istoimenog arhitektonskog ureda pod nazivom Identitet i zajedništvo. Fokus predavanja i koncept izložbe je nedavno izgrađeni studentski dom i restoran kampusa Varaždin.

Predstavljen projekt izgradnje Studentskog doma u Varaždinu

02.01.2019
Oris - časopis za arhitekturu i kulturu življenja koji se obraća stručnoj javnosti, arhitektima, urbanistima, dizajnerima, ali i široj publici zainteresiranoj za arhitekturu, dizajn, fotografiju, teatar, vizualne umjetnosti i teoriju, objavio je posebno izdanje posvećeno projektu izgradnje studentskog doma s pratećim sadržajima i restorana Studentskog centra Varaždin. Arhitektonski projekt osmislili su i izradile tvrtke Sangrad+AVP Zagreb.

Nagrada TZ Varaždin našoj djelatnici Alenki Božić

31.12.2018
U sklopu godišnje dodjele priznanja najboljim djelatnicima iz uslužnih i ostalih s turizmom povezanih djelatnosti za 2018. godinu koju je provela Turistička zajednica Grada Varaždina nagradu je dobila i djelatnica Studentskog centra Varaždin Alenka Božić. Čestitamo Alenki!
Članak i fotografije o događaju možete pogledati OVDJE.

A. Starčevića 55, 40 000 Čakovec
Tel: 040/ 310 632, cakovec@scvz.hr