Objavljeni su konačni rezultati jesenskog roka Natječaja

20.11.2017
Objavljeni su konačni rezultati jesenskog roka Natječaja za popunu preostalih mjesta u Studenskom domu Varaždin. Sve informacije pročitajte OVDJE .

Subvencije za listopad

10.11.2017
Subvencije za studente podstanare za mjesec listopad isplaćene su na tekuće račune studenata  10.11.2017. godine.

Objavljeni su privremeni rezultati jesenskog roka Natječaja

08.11.2017
Objavljeni su privremeni rezultati jesenskog roka Natječaja za popunu preostalih mjesta u Studenskom domu Varaždin. Sve informacije i rezultate pogledajte OVDJE.

Nenadu Milijašu posebno priznanje rektora Sveučilišta u Zagrebu

03.11.2017
U petak, 3. studenog svečanom sjednicom Senata obilježen je Dan sveučilišta u Zagrebu i početak 349. akademaske godine. Tom prilikom dodijeljena su počasna zvanja professor emeritus petnaestorici profesora te sveučilišne nagrade i rektorova priznanja. Posebna rektorova priznanja dodijeljena su petorici studenata, trojici profesora te ravnatelju Studentskog centra Varaždin mag.inf. Nenadu Milijašu.

eVarazdin objavio reportažu o Studentskom centru

19.10.2017
Na internetskom portalu - eVarazdin.hr objavljena je video reportaža o životu varaždinskih studenata i Studentskom centru.
Video možete pogledati OVDJE.

18.10.2017
U utorak, 17. listopada Studentski centar Varaždin posjetio je Dario Hrebak, gradonačelnik Bjelovara s delegacijom. U pratnji su bili i predstavnici Visoke tehničke škole Bjelovar.
Više možete pročitati OVDJE.

Objavljen ispravak datuma u tekstu Natječaja

17.10.2017
Danas je objavljena  izmijenjena dokumentacija sa novom verzijom dokumenta "Tekst Natječaja jesen-1.pdf"  zbog ispravke datuma. Ispričavamo se zbog pogreške. Novu verziju možete preuzeti OVDJE.

Raspisan Natječaj za studentski dom - JESENSKI ROK

16.10.2017
Danas je otvoren Natječaj za preostala mjesta u Studentskom domu Varaždin u akademskoj godini 2017./2018. (nakon otvaranja novog doma).
Sve informacije nalaze se OVDJE.

USKORO - Natječaj za smještaj u studentski dom - JESENSKI ROK

27.09.2017
Obavještavamo studente da će 16. listopada biti raspisan Natječaj za smještaj u studentski dom - jesenski rok za popunu kapaciteta koji su preostali nakon provedenog Natječaja u ljetnom roku. Napominjemo da je planirano useljenje 1. prosinca, kada je predviđen završetak novog studentskog doma. Više o tome pogledajte OVDJE.

Catering pod topničkom paljbom

10.09.2017
U subotu 09. rujna  povodom obilježavanja Dana Varaždinske županije povijesna postrojba Varaždinske husarske granične pukovnije uprizorila je prelazak mosta na Dravi uz pucanje iz topova, kubura, pušaka i trombuna.
Na atraktivnom događanju - pod "topničkom paljbom"  usluge cateringa osiguravao je Studentski centar Varaždin.

A. Starčevića 55, 40 000 Čakovec
Tel: 040/ 310 632, cakovec@scvz.hr