Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras posjetio Studentski centar Varaždin

29.08.2016
U ponedjeljak 29. kolovoza u ranijim prijepodnevnim satima  Studentski centar Varaždin posjetio je rektor Sveučilišta u Zagrebu prof.dr.sc. Damir Boras.

Početak gradnje novog studentskog doma

23.05.2016
U ponedjeljak, 23.05.2016 godine u prijepodnevnim satima postavljanjem zaštitne ograde oko gradilišta od strane izvođača radova TEAM GRAĐENJE i POMGRAD, započela je gradnja novog studentskog doma.

Promjena načina ostvarivanja prava na subvencioniranu prehranu redovitih studenata u Bjelovaru

31.03.2016
Radi poslovno uvjetovanih razloga poduzeće Turist  d.d. od 1. travnja 2016. godine više ne posluje. Poslovanje preuzima poduzeće Graničar d.o.o. u istom prostoru. Međutim, kako je poduzeće Turist d.d. imalo ugovor o sufinanciranju studentske prehrane s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i sporta, mora se provesti procedura izbora dobavljača studentske prehrane u gradu Bjelovaru. Procedura je pokrenuta i očekivano vrijeme završetka izbora dobavljača je 15. lipnja 2016. godine.
Od 1. travnja 2016. godine do 15. lipnja 2016. godine redoviti  studenti Visoke tehničke škole u Bjelovaru će pravo na subvenciju studentske prehrane ostvarivati putem bonova, a uz predočenje studentske iskaznice. Kako ne bi došlo do smanjenja kvalitete studentskog standarda u gradu Bjelovaru, Visoka tehnička škola financirat će razliku troška između 6,50 kn koliko plaćaju studenti po obroku i 23,00 kn što je ekonomska cijena obroka.
Bon po cijeni od 6,50 kn za obrok studenti će kupovati u računovodstvu Visoke tehničke škole u Bjelovaru od 12:00-14:00 sati. Preporuka studentima (radi izbjegavanja gužve )  je da bonove kupe za cijeli tjedan.
Usluga prehrane obavljat će se u istom objektu kao i do sada.

Trg Eugena Kvaternika 6, 43 000 Bjelovar
Tel: 043/211-560, bjelovar@scvz.hr