Nagrada Grada Varaždina

06.12.2018
Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Varaždina koja je održana 06.12.2018. i kojom je Grad  proslavio svoj dan dodijeljena su priznanja i nagrade za posebna dostignuća.

Guverner Boris Vujčić u razgledu SC Varaždin

03.12.2018
U ponedjeljak, 3. prosinca 2018. godine na Fakultetu organizacije i informatike, guverner HNB-a Boris Vujčić održao je predavanje na temu Strategija uvođenja eura. Prilikom tog posjeta Varaždinu guverner Vujčić, viceguverner dr.sc. Michael Faulend i poslovni direktor mr. sc. Tomislav Presečan u pratnji dekana Fakulteta organizacije i informatike prof. dr. sc. Nevena Vrčeka i

Smotra Sveučilišta u Zagrebu 2018.

22.11.2018
Jučer, 22. studenog, započela je Smotra Sveučilišta u Zagrebu koju je svečano otvorila pokroviteljica ovogodišnje Smotre predsjednica Kolinda Grabar Kitarović. I ove godine Studentski centar Varaždin, kao srebrni sponzor događanja, predstavio se novim naraštajima studenata.

Kratki film o povijesnom razvoju Sveučilišta u Zagrebu

20.11.2018
Povodom obilježavanja Dana Sveučilišta u Zagrebu i početka obljetničke 350. akademske godine snimljen je dokumentarni film o povijesnom razvoju Sveučilišta. U filmu su i kadrovi vezani uz Studentski centar Varaždin (8:14 min), a možete ga pogledati OVDJE.

Prilagodba novom Zakonu o obavljanju studentskih poslova - obavijest !!

Zakon o obavljanju studentskih poslova stupio je na snagu 8. studenog 2018.g.

Studentski centar Varaždin poduzima sve potrebne aktivnosti da prava iz Zakona mogu koristiti svi korisnici odmah po stupanju Zakona na snagu.  Do donošenja novog Pravilnika i obrazaca, predviđenih Zakonom,  koristit će se postojeći obrasci.

Molimo sve za razumijevanje.

Za sve informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Uprava Studentskog centra Varaždin

Odluka o iznosu minimalne neto naknade za obavljanje studentskih poslova za 2018. godinu

Odluku možete pročitati OVDJE.

Studentska Kestenijada 2018.

15.10.2018
I ove godine studenti/stanari studentskih domova u Varaždinu priredili su već tradicionalnu KESTENIJADU. Uz financijsku potporu SC Varaždin studenti su se družili uz miomirise pečenih kestena i kuhanog vina. Pogledajte galeriju fotografija.

Početak akademske godine 2018/2019.

02.10.2018
Nakon dinamičnih dana useljenja starih i novih studenata u Studentski dom u Varaždinu, studenti FOI-a stanari doma organizirali su Palačinkijadu. Neka im ovaj slatki start bude lightmotiv cijele akademske godine!

"Universitas" piše o novom studentskom domu u Varaždinu

24.09.2018
U novom - 107. broju Universitasa - hrvatskih sveučilišnih novina objavljen je članak o studentskom domu u Varaždinu kojeg u cijelosti možete pročitati OVDJE

30. godišnjica Studentskog centra Varaždin

07.06.2018
Dana 7.6.2018.g. u povodu 30. godišnjice Studentskog centra Varaždin, održana je svečana sjednica Upravnog vijeća u prisustvu rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa, umirovljenog dugogodišnjeg ravnatelja Studentskog centra mr.sc. Čedomila Kekića, ravnatelja Nenada Milijaša, mag. inf., sindikalnog povjerenika Ivice Makovca, predstavnika studenata i radnika.

Trg Eugena Kvaternika 6, 43 000 Bjelovar
Tel: 043/211-560, bjelovar@scvz.hr