Subvencije za rujan

09.11.2018
Subvencije za studente podstanare za mjesec rujan isplaćene su na tekuće račune studenata  9.11.2018. godine.

Prilagodba novom Zakonu o obavljanju studentskih poslova - obavijest !!

Zakon o obavljanju studentskih poslova stupio je na snagu 8. studenog 2018.g.

Studentski centar Varaždin poduzima sve potrebne aktivnosti da prava iz Zakona mogu koristiti svi korisnici odmah po stupanju Zakona na snagu.  Do donošenja novog Pravilnika i obrazaca, predviđenih Zakonom,  koristit će se postojeći obrasci.

Molimo sve za razumijevanje.

Za sve informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Uprava Studentskog centra Varaždin

Odluka o iznosu minimalne neto naknade za obavljanje studentskih poslova za 2018. godinu

Odluku možete pročitati OVDJE.

Climathon u Varaždinu

30.10.2018
U Varaždinu je 26. i 27. listopada održan Climathon, globalni pokret u organizaciji Climate KIC Hub Hrvatska, Studij inženjerstva okoliša Geotehničkog fakulteta u Varaždinu, Zelena energetska zadruga, Terra Hub Croatia, Impact Hub Zagreb i Mreža znanja uz podršku Grada Varaždina, Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, Čistoće Varaždin, Studentskog centra Varaždin, Humane Nove, C.I.O.S. i drugih.

Dan darivatelja krvi

25.10.2018
Crveni križ grada Varaždina povodom Dana darivatelja krvi u Studentskom klubu SC Varaždin održao je svečanost dodjele priznanja darivateljima krvi. U svečanoj i nadasve dostojanstvenoj atmosferi priznanja su dobili zaista iznimni ljudi koji su tijekom svojih života više desetaka puta pa čak i više od stotinu puta dali svoju krv. Skromnost i zahvalnost na njihovim licima ogledalo su prave humanosti i ljudskosti.

​140 godina Crvenog križa

24.10.2018
Jučer, 23.10.2018.  u Studentskom klubu SC Varaždin otvorena je Filatelistička izložba povodom 140. obljetnice Crvenog križa. Autor izložbe je gospodin Josip Jelenečki, a izložba je realizirana u organizaciji Društva Crvenog križa Varaždinske županije. Izložba ostaje otvorena do 30.11.

Protiv diskriminacije na lokalnoj razini

23.10.2018
​Kuća ljudskih prava, Europska antirasistička mreža i Inicijativa mladih za ljudska prava jučer su, u ponedjeljak 22. listopada, u Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin održali radionicu Protiv diskriminacije na lokalnoj razini.

Tko te pita? EU pita

16.10.2018
Mreža mladih Hrvatske održala je trodnevne radionice za Savjete mladih u Studentskom klubu Studentskog centra Varaždin. Tema radionica bio je strukturirani dijalog i mogućnosti koje pruža mladima u izražavanju mišljenja, donošenju prijedloga i utjecanju na odluke Europske unije na najvišoj razini kao i na lokalnim razinama općina odnosno gradova.

Studentska Kestenijada 2018.

15.10.2018
I ove godine studenti/stanari studentskih domova u Varaždinu priredili su već tradicionalnu KESTENIJADU. Uz financijsku potporu SC Varaždin studenti su se družili uz miomirise pečenih kestena i kuhanog vina. Pogledajte galeriju fotografija.

Trg Eugena Kvaternika 6, 43 000 Bjelovar
Tel: 043/211-560, bjelovar@scvz.hr