Subvencije za studeni

13.12.2017
Subvencije za studente podstanare za mjesec studeni isplaćene su na tekuće račune studenata  13.12.2017. godine.

VAŽNO - Odluka o fakturiranju

06.12.2017
Donesena je odluka o fakturiranju Ugovora o djelu redovitih studenata izdanih u 2017. godini.
ODLUKA

Svečano otvorenje novog studentskog doma

04.12.2017
U subotu, 2.prosinca 2017. u 14 sati održana je svečanost otvorenja novog studentskog doma na kojoj je Andrej Plenković, predsjednik Vlade Republike Hrvatske simboličnim činom uručenja kartice-ključa studentici službeno otvorio vrata studentskog doma njegovim budućim stanarima. Svečanosti su prisustvovali Predrag Štromar, potpredsjenik Vlade i ministar graditeljstva i prostornog uređenja RH, Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja, zatim Radimir Čačić, župan Varaždinske županije, varaždinski gradonačelnik Ivan Čehok, rektor
Sveučilišta u Zagrebu Damir Boras, biskup Varaždinske biskupije preuzvišeni Josip Mrzljak, zatim saborski zastupnici Anđelko Stričak, Josip Križanić, Mario Habek i Milorad Batinić, Mario Šiljeg državni tajnik Ministarstva zaštite okoliša i energetike, pomoćnik ministrice i glavni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja, prorektori, dekani Sveučilišta u Zagrebu, predstavnici akademske zajednice i stručnih službi Sveučilišta u Zagrebu, predstavnici SAFU-a, predsjednik Skupštine Varaždinske županije Alen Runac, predsjednik Gradskog vijeća Damir
Habijan, te zamjenici, savjetnici i pročelnici odjela Varaždinske županije i Grada Varaždina.
Ovdje možete pogledati galeriju fotografija sa svečanosti otvorenja, a na ovoj poveznici pogledajte i film o izgradnji studentskog doma u produkciji Varaždinske televizije.

Objavljeni su konačni rezultati jesenskog roka Natječaja

20.11.2017
Objavljeni su konačni rezultati jesenskog roka Natječaja za popunu preostalih mjesta u Studenskom domu Varaždin. Sve informacije pročitajte OVDJE .

Objavljeni su privremeni rezultati jesenskog roka Natječaja

08.11.2017
Objavljeni su privremeni rezultati jesenskog roka Natječaja za popunu preostalih mjesta u Studenskom domu Varaždin. Sve informacije i rezultate pogledajte OVDJE.

Nenadu Milijašu posebno priznanje rektora Sveučilišta u Zagrebu

03.11.2017
U petak, 3. studenog svečanom sjednicom Senata obilježen je Dan sveučilišta u Zagrebu i početak 349. akademaske godine. Tom prilikom dodijeljena su počasna zvanja professor emeritus petnaestorici profesora te sveučilišne nagrade i rektorova priznanja. Posebna rektorova priznanja dodijeljena su petorici studenata, trojici profesora te ravnatelju Studentskog centra Varaždin mag.inf. Nenadu Milijašu.

eVarazdin objavio reportažu o Studentskom centru

19.10.2017
Na internetskom portalu - eVarazdin.hr objavljena je video reportaža o životu varaždinskih studenata i Studentskom centru.
Video možete pogledati OVDJE.

18.10.2017
U utorak, 17. listopada Studentski centar Varaždin posjetio je Dario Hrebak, gradonačelnik Bjelovara s delegacijom. U pratnji su bili i predstavnici Visoke tehničke škole Bjelovar.
Više možete pročitati OVDJE.

Objavljen ispravak datuma u tekstu Natječaja

17.10.2017
Danas je objavljena  izmijenjena dokumentacija sa novom verzijom dokumenta "Tekst Natječaja jesen-1.pdf"  zbog ispravke datuma. Ispričavamo se zbog pogreške. Novu verziju možete preuzeti OVDJE.

Raspisan Natječaj za studentski dom - JESENSKI ROK

16.10.2017
Danas je otvoren Natječaj za preostala mjesta u Studentskom domu Varaždin u akademskoj godini 2017./2018. (nakon otvaranja novog doma).
Sve informacije nalaze se OVDJE.

Trg Eugena Kvaternika 6, 43 000 Bjelovar
Tel: 043/211-560, bjelovar@scvz.hr