Objavljeni su privremeni rezultati Natječaja

10.08.2017
Objavljeni su privremeni rezultati natječaja za smještaj studenata i subvencije u akademskoj godini 2017./2018.
Sve informacije i rezultate pogledajte OVDJE.

Važno - za studente koji studiraju u Bjelovaru

24.07.2017
Obavještavamo  studente koji studiraju u Bjelovaru da su nas iz Doma učenika srednjih škola Bjelovar obavijestili kako im nakon ljetnog upisnog roka nije ostalo slobodnih mjesta za studente. Dakle, studenti mogu birati jedino "subvencija Bjelovar". Onima koji su eventualno birali samo učenički dom Bjelovar, mi ćemo prilikom obrade prijave staviti pod prioritet 1 "subvencija Bjelovar".

Subvencije za lipanj i srpanj

07.07.2017
Subvencije za studente podstanare za lipanj i srpanj isplaćene su na tekuće račune studenata  7.7.2017. godine.
Napominjemo da je iznos subvencije za srpanj 100,00 kn.

Raspisan Natječaj za smještaj i subvencije

30.06.2017
Danas je otvoren Natječaj za primanje redovitih studenata u studentske domove Varaždin,  Učenički dom Graditeljske škole Čakovec, Dom učenika srednjih škola Bjelovar te za subvencioniranje smještaja studenata smještenih kod privatnih stanodavaca u Čakovcu, Križevcima, Koprivnici i Bjelovaru u akademskoj godini 2017./2018.
Od akademske godine 2017./2018. prema odluci Ministarstva znanosti i obrazovanja studenti koji studiraju u Varaždinu ne mogu se prijaviti za subvencije za studente smještene kod privatnih stanodavaca.
Sve informacije nalaze se OVDJE .

Obavijest - promjena kod prijave u web servis SC-a za studente

29.06.2017
Poštovani korisnici, danas je nadograđen sustav za prijavu u studentske web servise. Od sada je za prijavu potrebno koristiti svoj elektronički identitet (vlastiti AAI korisnički račun). AAI korisnički račun posjeduju svi učenici srednjih škola i studenti (npr. koristite ga pri prijavi u e-Dnevnik, pri prijavi na maturu itd.). Za sva pitanja i poteškoće pišite na helpdesk@scvz.hr.

Obavijest - Natječaj za smještaj i subvencije

21.06.2017
Obavještavamo vas da Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prava redovitih studenata na subvencionirano stanovanje za 2017/2018 godinu možete pogledati OVDJE.
Pratite naše stranice na kojima će uskoro biti objavljen tekst Natječaja.

​Državni tajnik doc. dr. sc. Matko Glunčić i pomoćnik ministra doc. dr. sc. Tomislav Sokol u radnom posjetu Studentskom centru Varaždin.

01.06.2017
U četvrtak  02. lipnja 2017. g. državni tajnik doc. dr. sc. Matko Glunčić i pomoćnik ministra doc. dr. sc. Tomislav Sokol stigli su u radni  posjet Studentskom centru Varaždin.

1. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske

23.05.2017
U petak, 19.05.2017. godine na terenima Učiteljskog fakulteta u Čakovcu održane su 1. Sportske igre studenata sjeverozapadne Hrvatske u organizaciji studenata Međimurskog veleučilišta u Čakovcu, Učiteljskog fakulteta u Zagrebu i Studentskog centra Varaždin, podružnica Čakovec.

Prilika za posao

17.05.2017
Student servis Varaždin poziva sve zainteresirane studente/ice i maturante/ice, da se čim prije predbilježe za sezonske poslove na moru. Student servis je već dogovorio uvjete poslovanja s hotelskim kućama na Jadranu"

Izlet u Trakošćan

13.05.2017
U subotu, 13.05.2017. Studentski odbor Studentskog doma organizirao je izlet u Trakošćan.

Trg Eugena Kvaternika 6, 43 000 Bjelovar
Tel: 043/211-560, bjelovar@scvz.hr